Bielany / Warszawa / ul. Jana Kochanowskiego
999 000 PLN / 3 842,31 PLN/m2
260 m2
 
 
 
Numer oferty:8/4252/OLS
Rynek:Wtórny
Piętro:0
Rok budowy:1995
Rodzaj budynku:Budynek biurowy
Przeznaczenie:Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal):Biurowe, Medyczne, Handlowo/Usługowe
Stan budynku:Bardzo dobry
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedania lokal użytkowy o pow. 260m2 w wolnostojącym budynku na Bielanach w dobrej lokalizacji.Lokal może być z przeznaczeniem na szkołę językową, przedszkole, żłobek, biuro, sklep internetowy, gabinet stomatologiczny lub kosmetyczny.
Wokół budynku dużo bezpłatnych miejsc parkingowych. Budynek wolnostojący - lokal biurowo-usługowy składający się z 7 pomieszczeń biurowych, 2 pomieszczeń gospodarczo-magazynowych, hallu, recepcji, 2 toalet, 1 łazienki, 2 kuchenek i serwerowni. Idealne na przedszkole lub żłobek ale też na biuro (od kilkunastu lat funkcjonuje tu firma), ale również dla firm poszukujących lokalu na sklep internetowy lub usługi stomatologiczne, medyczne czy kosmetyczne (lokal dysponuje windą zewnętrzną dla osób niepełnosprawnych). Lokal nadaje się również doskonale na serwis komputerowy czy AGD. Status prawny lokalu - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.
 
Warszawa / 260 m2
ul. Jana Kochanowskiego
999 000 PLN / 3 842,31 PLN/m2
Typ ulicy/drogi:Osiedlowa
Komunikacja:Autobus
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Fast Broker Nieruchomości z siedzibą w Warszawa (01-401) przy ul.Górczewska 53. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).